Články

Sparta – Slavia: vítězný hattrick lídra!
article image

9.1.2014

Zatímco v minulé sezoně kralovala prestižnímu derby pražských rivalů Slavia, letos se karta otočila a jasně vládne vedoucí Sparta. Holešovický celek už dvakrát zvítězil a to dokonce s čistým štítem, také do třetice se bude radovat!

Všechny čtyři loňské derby ovládla Slavia, letos se podobný kousek může podařit jejímu úhlavnímu rivalovi. Sparta suverénně vládne celé soutěži a parádní formu ukázala i v obou dosavadních střetnutích se Slavií, na jejímž ledě vyučovala (6:0) a doma si triumf bez inkasované branky zopakovala (3:0). Svěřenci kouče Jandače mají nejlepší obranu i útok soutěže, vstřelili dokonce o 45 branek víc než druhý nejproduktivnější tým Vítkovic… Gólová produkce Slavie je v porovnání se Spartou téměř poloviční, svěřenci kouče Růžičky vstřelili více než dva góly pouze v jednom z posledních čtyř zápasů (při triumfu 3:1 nad Plzní). Ani jejich obrana už není to, co bývala a krotit rozjetý sparťanský útok v čele s nejlepším kanonýrem soutěže Petrem Tonem (28 gólů) bude jen s velkými obtížemi. Domácí se na rivala opět skvěle nachystají a nedají mu šanci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta - Slavia 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip