Články

Sparta – Slavia: urputná bitva pro Letenské
article image

20.3.2016

Ničí soupeře v Evropské lize, válí také v tuzemské soutěži. Sparťanští fotbalisté jdou do prestižního derby se Slavií ve velké pohodě a věří, že se udrží na vítězné vlně. Sešívaní navzdory vysokým ambicím herně tolik nezáří, po boji padnou!

Slavia v posledních letech prožila výrazný ústup ze slávy a derby pražských „S“ tak bývalo jasnou sparťanskou záležitostí. Vždyť mančaft z Letné v posledních dvou sezonách Slavii čtyřikrát porazil a celkově s ní prohrál od sezony 2010/11 jediné ligové utkání! Až letošní ročník přinesl změnu – Slavia v Edenu díky brance Zmrhala ukořistila na konci září cenný skalp úhlavního rivala a nyní se pokusí uspět také na Letné, kde v lize naposledy bodovala při památné výhře 4:1 v říjnu roku 2008. Jarní výkony Sešívaných sice nejsou optimální, body ale sbírají a rozhodně by měli favorizované domácí pořádně potrápit, na velkého rivala se jistě pořádně vyhecují. Sparta je ale ve velké pohodě, po skončení zimní přestávky září v Evropské lize, kde ve čtvrtek smetla v Římě Lazio 3:0 a postoupila do čtvrtfinále! Také v nejvyšší české soutěži se jí daří a díky čtyřem výhrám v řadě se stále drží v kontaktu s vedoucí Plzní. Se solidně bránící Slavií to bude boj, nakonec ale body zůstanou na Letné!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Sparta Praha - Slavia Praha 0/1 4.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip