Články

Sparta – Slavia: domácí jasným favoritem derby
article image

11.4.201

Derby pražských „S“ bude největším tahákem 23. kola fotbalové ligy. Sparta přivítá Slavii na Letné, a pokud obhájce titulu trápícího se rivala porazí, sníží náskok vedoucí Plzně na dva body. Potvrdí domácí pozici jasného favorita?

Sparta

+ silný a sebevědomý kádr, podpora tribun

- v honbě za Plzní nesmějí zaváhat

Slavia

+ tým nabuzených bojovníků, nemají co ztratit

- slabší mužstvo, problémy se sestavou

 

V derby se sice utkají dva nejlepší střelci nejvyšší soutěže - dvanáctigólový Lafata proti autorovi třinácti branek Škodovi, jinak ale oba soupeři vstoupí do zápasu v rozdílném postavení. Slavia pět kol nevyhrála a od druhé Sparty ji dělí devět příček a 26 bodů.

Letenští za sebou mají devítizápasovou sérii bez porážky, 385 minut nedostali gól a v posledních jedenácti derby jen jednou prohráli! „Všichni ale víme, že derby je zvláštní zápas, který stírá všechny předzápasové prognózy,“ varoval trenér Sparty Lavička, jemuž se možná do sestavy vrátí uzdravený reprezentační bek Kadeřábek.

Mnohem větší problémy s absencemi má Slavia. Po trestu za vyloučení nemůže hrát Vukadinovič, kvůli dohodě klubů nebude hrát Deli a nejistý je start lídra obrany Latky, Zmrhala a Bílka. „Zdravotní stav našeho týmu není dobrý, máme problémy. To ale neznamená, že si na Letnou jedeme pro porážku,“ řekl slávistický trenér Beránek.

Sparta vyhrála čtyři derby v řadě při skóre 10:1. Přidá na vítěznou šňůrku pátý korálek?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha - Slavia Praha 0:1 1 1.73
Dá gól (včetně prodloužení) - Spa-Sla: Kadlec V. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip