Články

Sparta – Slavia: derby se rozjede opatrně bez branek
article image

24.12.201

Osmkrát za sebou prohráli! Hokejisté pražské Slavie padli na dno extraligové tabulky a nutně se potřebují chytit. Prestižní a tradičně vypjaté derby by pro ně mohlo být ideální příležitostí. Úvod však čekejte hodně opatrný.

Vyměnili už dva trenéry, ale pád do hlubin pokračuje, i proto přišla slávistům reprezentační pauza náramně vhod, mohli se zkonsolidovat. Na druhý svátek vánoční je čeká pražské derby, navíc na ledě rivala Sparty. Když se tu hrálo naposledy, sešívaní šokovali výhrou 1:0, kterou zařídil Bednářův gól v předposlední minutě. I tentokrát se poslední celek tabulky bude koncentrovat na urputný fyzický hokej a dokonalou defenzívu. Také sparťané, kteří drží třetí příčku, se po reprezentační pauzu nejspíš budou rozjíždět pomaleji. Navíc si jsou moc dobře vědomi nebezpečí, jaké na ně číhá. Za poslední tři a půl sezóny odehráli 14 derby, z nichž slávisté vyhráli osm, hned šest duelů šlo do prodloužení! V průměru padly za zápas rovné 4 góly a ani teď se nedá očekávat branková smršť. Zvláště v úvodu to bude hodně opatrné, takže sázka na minimální počet branek v první třetině může vyjít.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Sparta - Slavia 1,5 - 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip