Články

Sparta – Schalke: góly budou padat
article image

4.11.2015

Druhé místo ve skupině K drží pražská Sparta. Bodový zisk z utkání s favorizovaným Schalke by se letenskému mančaftu tak náramně hodil, aby posílil naději na účast ve vyřazovacích bojích Evropské ligy. Nebude to však mít jednoduché…

Vlna kritiky se valí na sparťanské fotbalisty po nezvládnutém šlágru s Plzní, na jejímž hřišti prohráli 1:2. Nevyužili totiž dlouhou přesilovku a znovu prohráli důležité utkání, což se u nich stalo již tradicí. V klíčových zápasech postrádá hra Sparty drajv, agresivitu a touhu po vítězství, hlavní tahouni jako Matějovský či Dočkal neumí spoluhráče strhnout. Na druhou stranu když není Sparta pod tlakem, umí předvést kvalitní výkon a zaskočit favorita, což dokázala v prvním utkání se Schalke a z Gelsenkirchenu přivezla cennou remízu 2:2. S pěti body na kontě je ve skupině K druhá a další bodový zisk v souboji s „Königsblauen“ by tak její naděje na postup do jarního play off výrazně posílil. Před selháním s Plzní se Letenským dařilo a to především v útoku, proti Schalke vsadí na rychlé protiútoky a borci jako Fatai, Krejčí či Konaté by svou rychlostí mohli na obranu hostů platit. Ofenzivní síla Schalke je ale přeci jen vyšší, umlčet Huntelaara, Di Santa, Saného či Choupo-Motinga je pro Pražany úkolem téměř nadlidským. Věřím, že o góly nebude v utkání nouze!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta Praha - Schalke 2,5 + 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip