Články

Sparta – Příbram: Letenští si zastřílí
article image

8.4.2016

Po porážce v Uherském Hradišti se Slováckem už nemají zisk titulu ve svých rukou, přesto si sparťanští fotbalisté nemohou dovolit další ztrátu. Na Příbram se jim tradičně daří, dvakrát po sobě nadělili Středočechům čtyřku...

Proti Slovácku předvedli Letenští mizerný výkon a porážkou 0:2 si notně zavařili v boji o titul. Ve čtvrtek se pak představili na stadionu Mestalla, kde v úvodním čtvrtfinále prohráli s Villarrealem 1:2. Nyní se musí znovu naladit na ligovou soutěž, v níž chtějí napravit nečekanou porážku a nadále stíhat vedoucí Plzeň. Kouče Ščasného trápí vcelku rozsáhlá marodka (Holek, Jiráček, Vácha, Mazuch), oproti duelu na Slovácku ale může nasadit do boje Frýdka, jenž stál kvůli kartám, fit už je také gólman Bičík. Na Příbram se Spartě tradičně daří, v posledních třech vzájemných zápasech pokaždé zvítězila a vstřelila dohromady 11 branek. Středočeši od konce zimní přestávky porazili jen Jihlavu a prohráli pět ze sedmi utkání, není tak divu, že si v tabulce notně pohoršili a ve zbytku sezony budou bojovat o záchranu. A na Letné si nepolepší, domácí předvedou kvality a zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha - Příbram 0:1 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip