Články

Sparta Praha – Slavia Praha: domácí úsporné derby zvládnou
article image

23.9.2016

Jeden z vrcholů fotbalového podzimu je tu! V pražském derby je favoritem domácí Sparta, byť už tři zápasy za sebou nevyhrála. Na Letné ale v obranně vedeném duelu bude kralovat.

Oba kluby si chtějí napravit dojem po nepříliš vydařeném vstupu do sezony. Letenští v lize remízovali s Mladou Boleslaví a ve Zlíně, mezitím dostali nařezáno v Evropské lize v Southamptonu. „Je to největší zápas roku. Fanoušci nám leccos odpustí, ale neúspěšné derby určitě ne,“ připustil trenér Ščasný, o jehož možném odvolání se čím dál víc spekuluje. Slávisté už nového kouče mají a trenéra Šilhavého čeká třetí duel v nové roli. Po remíze v Teplicích následovala těsná výhra nad Libercem a bodovat chtějí Vršovičtí znovu. „Máme se od čeho odrazit. Naposledy jsme předvedli charakter, který na Spartě budeme potřebovat,“ řekl Šilhavý. Přestože u domácích visí velký otazník nad tím, zda bude moci nastoupit hvězdná posila Rosický, Sparta je i bez něj velkým favoritem. Vyhrála šest z posledních sedmi derby, hraje doma, má o 6 bodů více a její kádr je bezpochyby kvalitnější. Hosté se zaměří na obranu, moc gólů nepadne, ovšem domácí si pro očekávané tři body dojdou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Sparta Praha - Slavia Praha 2,5 1/-2,5 3.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip