Články

Sparta Praha – Inter Milán: bezbranková první půle
article image

28.9.2016

Forma jim utekla, hrají bez hlavního trenéra a proti nim stojí gigant. Fotbalisté Sparty nemají před duelem Evropské ligy proti Interu zrovna dobré vyhlídky, proto to bude mač hlavně o obraně.

Kouč Ščasný »nepřežil« porážku v derby a pakoval se. Tím vyvrcholila krize Sparty, která zahrnuje i výprask 0:3 při prvním vystoupení v základní skupině Evropské ligy v Southamptonu. Ukáže se pod vedením asistentů v lepším světle? Milánští jsou na tom také bídně, v Serii A už třikrát poztráceli body a domácí porážku s Hapoelem Beer Ševa 0:2 v Evropské lize fanoušci nemohli vydýchat. Inter v pohárech už 3 zápasy za sebou nevyhrál, venku je jeho série ještě o utkání delší (3 remízy, 1 prohra). Letenským to navíc proti italským klubům jde, v posledních 5 domácích pohárových zápasech s nimi neprohrála. Jenže domácím se hroutí sestava, kromě Rosického jsou mimo Vácha, Costa i Zahustel, zatímco soupeř přiletěl kompletní. Zejména zpočátku se dá očekávat hodně opatrná bitva, vystrašená Sparta se nikam nepohrne a bude se soustředit na defenzívu. Ani hosté nemají momentálně sebevědomí na nějaké divoké ofenzivní hrátky, takže první poločas jasně směřuje k bezbrankovému stavu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Sparta Praha - Inter Milán 0,5 - 2.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip