Články

Sparta – Plzeň: vyrovnaný úvod střetnutí
article image

30.3.201

Tohle nečekali! Sparťanští hokejisté nastupovali do série s Plzní jako velcí favorité na postup, úvodní duel na vlastním ledě ale vůbec nezvládli. Vysoká prohra 3:7 jim zkomplikovala plány, druhý zápas před svými fanoušky už musí vyhrát!

Prohospodařili první třetinu a to je stálo zápas. Sparťani v úvodní dvacetiminutovce třikrát inkasovali a vysoké manko už nedokázali umazat. Naopak – po mírném zlepšení v druhé třetině, kterou ovládli 2:1, přišel kolaps v závěrečné části hry, kdy Plzeň ještě 3x skórovala a na konec zvítězila 7:3. Hráči domácího týmy zbytečně chybovali, ve vlastní třetině často ztráceli kotouče a Západočeši toho dokázali využít. Indiáni předčili svého soupeře v důrazu a pohybu, od prvních minut výtečně bránili a ukázali smrtící koncovku. Se stejnou taktikou půjde Plzeň také do druhého utkání, Sparta si ale jistě dá záležet na tom, aby úvod utkání neprošustrovala. První třetina by mohla skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Sparta - Plzeň 0 2.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip