Články

Sparta – Plzeň: úvodní bitva pro Pražany
article image

28.3.2016

Tradiční rivalové si to rozdají v extraligovém semifinále! Úvodní duel série hostí Sparta, která vyhrála tři ze čtyř vzájemných duelů v základní části, dvakrát však uspěla až v prodloužení. Očekává se další velká a ofenzivně laděná bitva.

Západočeši hráli v základní části mírně nad plán a v play off se jim podařilo na výtečné výkony navázat. Celek kouče Michala Straky si poradil s nebezpečnou Olomoucí v pěti zápasech a své nezpochybnitelné ofenzivní kvality předvedl především v třetím klání série, kdy na ledě Mory koncertoval a zvítězil 8:1! Zbývající zápasy ale vyhrál především díky zlepšené defenzívě, která sice v základní části nešlapala na jedničku, v play off ale zatím předvádí výrazné zlepšení, vždyť v pěti duelech dovolila Hanákům jen 6x skórovat. Její kvality ale skutečně prověří až druhý nejlepší mančaft základní části – pražská Sparta! Ambiciózní mančaft z Holešovic disponuje vůbec nejsilnějším útokem ze všech, který jako jediný v základní části dosáhl na dvě stě přesných zásahů! Ve čtvrtfinále se Zlínem sparťanská ofenzíva válela, jen v jednom z pěti duelů vstřelila méně než čtyři branky… Oběma mančaftům také šlapou přesilovky, očekávám zajímavou bitvu, v níž nebude o góly nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Sparta - Plzeň 5,5 1/+5,5 2.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip