Články

Sparta – Plzeň: Letenští budou znovu slavit
article image

17.7.2014

V loňské sezoně českému fotbalu jasně kralovali a letos mají zřejmě dobře nakročeno k tomu, aby v nadvládě pokračovali – v předkole LM rozstříleli Levadii Tallinn 7:0! Plzeň v přípravě nijak nezářila, Superpohár získají Pražané!

Oba mančafty už jednou Superpohár ukořistily, dnes tak budou bojovat o druhé vítězství. Viktoriáni naskočí do ostře sledovaného zápasu přímo z přípravy, naopak jejich soupeř už má za sebou povedený vstup do sezony – v úterý rozstřílel doma v 2. předkole Ligy mistrů estonskou Levadii Tallinn vysoko 7:0 a pěti góly se blýskl kapitán David Lafata! Západočeši budou pro Pražany výrazně kvalitnějším soupeřem, nicméně do boje nepůjdou v úplné pohodě, na herním soustředění v Rakousku se jim příliš nedařilo – prohráli s Karabachem a Lokomotivem Moskva a remizovali s Ingolstadtem. Do akce však mohou nasadit novou posilu – záložníka Ondřeje Vacka, jenž Superpohár získal loni s Jabloncem. Sparta loni jasně ovládla ligu i pohár a novou sezonu rozehrála famózně, s Plzní čtyřikrát v řadě neprohrála. Ve vzájemném souboji bude mít znovu navrch a vybojuje první letošní trofej.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Plzeň 1 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip