Články

Sparta – Plzeň: Indiáni holešovický led neovládnou
article image

5.12.201

Ve fotbale se přetahují o titul, také na ledovém kluzišti bývají jejich souboje tradičně vypjaté. Letos v nich má navrch pražská Sparta, která ne úplně přesvědčivou Plzeň už dvakrát porazila. Také v třetím klání bude úspěšnější!

Pražané opět patří mezi nejlepší celky základní části a jsou nejbližšími pronásledovateli mírně odskočeného dua Třinec – Litvínov. A právě s Oceláři a Chemiky poměřili své síly v posledních dvou duelech a to se střídavým úspěchem – nejprve padli v Litvínově 3:6, poté na vlastním ledě přehráli Třinec 4:1. Celek kouče Jandače opět velmi dobře brání, jenom vedoucí Třinec dosud inkasoval méně branek. A také se mu daří v útoku, vždyť také jenom za Oceláři zaostává v počtu nastřílených gólů (86). V domácím prostředí letos Sparta nehraje tak dobře jako venku, kde dokonce získala o bod více, ovšem výhrou nad lídrem znovu ukázala velkou sílu. Předloni mistrovská Plzeň obměnila kádr i trenérskou sestavu a dlouho se jí nedařilo, po odchodu kouče Razýma se přeci jen zvedla a vyhrála pět z osmi zápasů. Naposledy ale nestačila na tragické Vítkovice (2:3), s podobným výkonem by v Holešovicích neuspěla! Navíc na Spartu se Západočechům příliš nedaří, v posledních šesti vzájemných zápasech jenom jednou vyhráli. Nevěřím, že si z hlavního města odvezou body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta - Plzeň 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip