Články

Sparta – Pardubice: pohodlný triumf favorita
article image

2.12.2015

Měl to být pro Pražany snadný duel, po mizerném výkonu ale mohou být rádi, že z Pardubic odjeli pouze s jednobrankovou porážkou. V odvetě osmifinále tuzemského poháru tak musí pořádně zabrat, jinak s ostudou vypadnou…

Podcenění druholigového protivníka se českému vicemistrovi, který do úvodního osmifinále nastoupil v silné sestavě, hrubě nevyplatilo – na východě Čech předvedl špatný výkon a po zásluze padl. A nebýt skvěle chytajícího brankáře Štěcha, odjela by Sparta s o mnoho vyšší porážkou, její defenzíva totiž hořela a pustila domácí borce do celé řady nadějných příležitostí. Pardubice však využily jen jedinou šanci zásluhou Kim Te-wona a slavného soka tak porazily 1:0. Nyní zkusí těsný náskok ubránit v odvetě na Letné, což nebude zrovna jednoduchým úkolem, vždyť sparťani v lize doma ještě neztratili ani bod! Formu ale mají Východočeši velmi dobrou, od konce září v druhé nejvyšší soutěži prohráli jenom jedno utkání a ve třech z posledních čtyř naplno bodovali. Mívají ale problémy v zakončení (19 gólů v patnácti duelech) a Sparta už je podruhé nepodcení. Doma je nesmírně silná, zvítězí bez inkasovaného gólu.  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Sparta Praha - Pardubice ne 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip