Články

Sparta – Oulu: těsný duel vyzní pro domácí
article image

3.10.2016

Loni s nimi v play off vypadli, teď nastal čas na vendetu! Hokejisté pražské Sparty hostí v Lize mistrů finský Kärpät Oulu a úvodní domácí duel s menším počtem gólů vyhrají.

Sparta spřádá plány, jak zaskočit loňského finalistu Oulu. Před rokem dokázala doma vyhrát 4:2, ale dobrou výchozí pozici nezužitkovala, prohrála v odvetě na severu Evropy 1:4 a vypadla. „Loňská zkušenost nám dává sebevědomí, že i se soupeřem, jako je Kärpät, se dá hrát. Doma jsme je porazili a byla velká škoda, že venku nám to v úplném závěru uteklo,“ připomněl útočník Pech. Pražané ve skupině vyhráli tři zápasy ze čtyř, padli jen doma s Färjestadem. Finové vyhráli všechny duely, když se mohli spolehnout především na skálopevnou defenzívu. Dostali celkem jen pět gólů, dvakrát udržel jejich brankář čisté konto. Je jasné, že ani v utkáních s Pražany to žádné přestřelky nebudou, spíše urputné bitvy a tahanice o každý metr ledu. Sparta je doma mírným favoritem, byť hned sedm hráčů je kvůli zranění mimo hru a naposledy utrpěla v neděli debakl v extraligovém šlágru v Brně. Na Oulu se ale vyhecuje a soupeře v těsném duelu i s pomocí fanoušků udolá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Sparta - Oulu 5,5 1/-5,5 3.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip