Články

Sparta – Neapol: postup se na Letné slavit nebude
article image

26.11.2014

V Evropské lize už jde do tuhého! Pražská Sparta ale nastupuje do finiše ve výhodné pozici lídra skupiny I, kterého možná jediné vítězství dělí od jistoty postupu do vyřazovací části. Silná Neapol ale v Praze ukáže kvality!

Do konce bojů v základních skupinách Evropské ligy zbývá odehrát dvě kola, český mistr ze Sparty si už v tom nadcházejícím čtvrtečním může pojistit účast v nadstavbové části. Ze čtyř duelů skupiny I totiž vytěžil devět bodů a usadil se na čele tabulky, kde mu však dělají společnost borci z Neapole. Právě oni jako jediní dokázali Spartu porazit, když doma Pražany zdolali 3:1. Jenže celek kouče Vítězslava Lavičky se z porážky od favorita dokázal oklepat a po výhrách nad Bernem (3:1) a bratislavským Slovanem (3:0, 4:0) se vypracoval na žhavého kandidáta na postup! K tomu, aby na Letné vypukly oslavy, musí Sparta zvítězit, zároveň ale potřebuje, aby v souběžně hraném utkání Slovan Bratislava obral o body v současnosti třetí švýcarský Bern. Do utkání s Neapolí Pražané nastoupí po čtyřbrankové demolici Českých Budějovic v české nejvyšší soutěži, kterou dirigovali dvougóloví střelci Dočkal s Lafatou. Právě kapitán David Lafata bude představovat pro obranu italského mančaftu největší nebezpečí, v letošním ročníku Evropské ligy se trefil už pětkrát a je společně s Rusescuem (Steaua), Sorianem (Salcburk) a Kanem (Tottenham) průběžně nejlepším střelcem soutěže. Hosté ale přijedou do Prahy s cílem zvítězit a jejich kouče Benítez by měl do boje nasadit všechny své ofenzivní hvězdy v čele s Markem Hamšíkem, Gonzalem Higuaínem či José Callejónem, aby se neopakovalo selhání z Bernu, kde dal důvěru náhradníkům a Neapol padla 0:2. Italové jsou především směrem dopředu nesmírně silní, skvěle kombinují a obranu Sparty tak čeká perný večer. Pražané v těžkých pohárových duelech v posledních letech selhávají, navíc do utkání nastoupí bez zraněných opor Bičíka a Váchy. Vysoký kurs na výhru přeci jen kvalitnějších hostů je hodně lákavý!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Neapol 2 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip