Články

Sparta – Mountfield: svižný vstup do zápasu
article image

27.12.2015

Pražani po skončení reprezentační pauzy znovu objevili přesnou mušku a začali vítězit, proti Hradci chtějí ukořistit třetí výhru v řadě. Východočeši ale hrají jako z partesu a do hlavního města míří s vírou ve vlastní schopnosti…

Před Channel One Cupem prohrála Sparta tři ze čtyř duelů, v nichž se jí střelecky vůbec nedařilo, a klesla mimo elitní šestku soutěže. Pauzu tak jistě přivítala a stihla v ní kvalitně potrénovat, do extraligy se vrátila demolicí Vítkovic (5:0) a vítězstvím v Karlových Varech (5:3). Gólově se Pražani dokázali prosadit v pěti ze šesti třetin a znovu ukázali velké ofenzivní kvality. Hradec už letos dvakrát porazili (4:3 v nájezdech, 5:2) a cílí tak na vítězný hattrick, do cesty se jim ovšem postaví protivník, který také věří v sílu své ofenzívy. Od výměny trenéra se Hradec více tlačí do útoku a bodoval v šesti duelech v řadě, z nichž pět vyhrál. Naprázdno vyšel až v souboji s vedoucím Libercem, na jehož ledě předvedl velmi dobrý výkon a smolně padl 4:5. Přesto ale udržel druhou příčku tabulky a na těžkého protivníka z hlavního města se jistě dobře připraví. Úvod utkání by mohl být vyrovnaný, góly ale nebudou chybět.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Sparta - Hr.Králové 1,5 + 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip