Články

Sparta – Mladá Boleslav: gólové hody v Praze
article image

5.12.2015

Tohle bude pro nezaujatého diváka parádní podívaná! Oba mančafty z horních pater tabulky totiž sází na ofenzívu a nemají problém rozvlnit síť. Jejich vzájemné zápasy bývají bohaté na góly a tradice bude dodržena.

Alespoň šest branek padlo ve čtyřech z posledních pěti soubojů Sparty s Mladou Boleslaví a také nadcházející bitva slibuje pořádnou gólovou úrodu! Středočeši letos překvapují výtečnými výkony a patří mezi širší špičku soutěže, s průměrem 3,04 vstřelených branek na zápas jsou jedním z nejlépe střílejících týmů extraligy. A to mají velké rezervy při hře v početní výhodě (úspěšnost jen 12,61%)! Také Sparta disponuje obávaným útokem, který naopak přesilovky umí (úspěšnost 23%) a jistě z nich bude proti Mladé Boleslavi hodně hrozit, hosté jsou totiž jedním z nejvylučovanějších týmů soutěže (průměr 13,92 TM na zápas)... Oba soupeři jsou hodně aktivní v útočném pásmu (poměr střel na zápas 30,87 - 35,25) a aktuální formu mají velmi dobrou, vše tedy nasvědčuje tomu, že se fanoušci v O2 Aréně nebudou nudit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Ml.Boleslav 5,5 + 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip