Články

Sparta – Ml. Boleslav: Rosický pomůže k pohodové výhře
article image

9.9.2016

Mohutně posilovali a teď se chystají poslat své nové hvězdy do boje. Fotbalisté Sparty vyrukují na Mladou Boleslav i s Rosickým a Kadlecem a s přehledem získají tři body.

Má to být svátek fotbalu před zaplněnou Letnou. Ve šlágru 6. kola se utkají týmy, které se spolu se Zlínem přetahují o čelo tabulky. Přesto je favorit jasný. Sparta je v pohodě, navíc mají do duelu naskočit i obě hvězdné posily. „Počítám s tím, že Rosický i Kadlec do utkání zasáhnou,“ navnadil fanoušky kouč Ščasný. Sparta má navíc s Mladou Boleslaví výbornou bilanci, středočeského soupeře v lize porazila sedmkrát za sebou, čtyřikrát z toho mu nastřílela po čtyřech gólech! A i když se počítá s tím, že hosté nastoupí s daleko defenzivnější taktikou než obvykle, domácím nájezdům v euforické atmosféře sotva odolají. Navíc Letenští jsou spolehliví i vzadu, v lize už 380 minut neinkasovali. I proto by mělo jít o snadnou záležitost sparťanských favoritů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha - Ml.Boleslav 0:1 1 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip