Články

Sparta – Ml. Boleslav: Bolka Vaclíka nepřekoná
article image

23.11.201

Sparťané si hlídají první příčku a jsou jediní, kdo v lize ještě neprohrál. Boleslav touží po pohárech, jenže trpí nevyrovnaností výkonů. Pražané doma neztratili ani bod, dostali jen čtyři góly a potřetí v řadě neinkasují.

Sparťané jdou trpělivě za svým snem o návratu mistrovské koruny na Letnou. A po trenérské turbulenci v Plzni, táboře jejího největšího rivala, se cítí ještě více na koni. Trenéra Vítězslava Lavičku musí mírně znervózňovat jen skutečnost, že v posledních dvou venkovních zápasech jeho svěřenci brali pouze po bodu, a to v Liberci a poté i v Olomouci a v obou případech museli dotahovat náskok soupeře. Tato zaváhání však napravuje stoprocentní bilance na domácím trávníku se skóre 21:4. Středočeši se na Letné pokusí odčinit porážku z minulého kola s druhým týmem tabulky Plzní, po níž plály v Mladé Boleslavi velké vášně. Venku se jim však daří. Vždyť z posledních pěti zápasů nebodovali jen ve Znojmě, kde soupeře hrubě podcenili. Ovšem sparťané si počínají v defenzívě velmi obezřetně, dvakrát v řadě doma uhráli vzadu „nulu“, když se proti nim neprosadili ani letos v ofenzívě vynikající borci Teplic. Také Štajner a spol. vyjdou gólově naprázdno.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Spa-MlB: Ml.Boleslav ne 2.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip