Články

Sparta – Litvínov: kanonýr Ton se opět trefí
article image

30.12.201

Mají za sebou několik klopýtnutí, přesto nadále suverénně vévodí české extralize. Sparťané v čele s nejlepším střelcem soutěže Petrem Tonem chtějí proti Litvínovu ukázat svoji nesmírnou ofenzivní sílu, zkušený kanonýr by mohl opět řádit!

Začala se aura sparťanské neporazitelnosti pomalu rozplývat? Celek kouče Jandače prohrál dva z posledních čtyř duelů, což je v letošní sezoně věc nevídaná. Přesto si stále s pohodlným náskokem hoví na čele tabulky a hlavně doma drtí konkurenci. Před vlastními fanoušky vyhrál čtrnáct z šestnácti zápasů, naposledy si tam poradil 4:0 s třineckými Oceláři. Litvínov ale nebude snadnou kořistí, po nepovedeném vstupu do sezony se totiž výrazně zvedl a díky deseti výhrám z posledních dvanácti duelů se vyšplhal až na páté místo tabulky! Chemici totiž nejen zlepšili útočnou fázi, hlavně totiž výrazně zpevnili dříve prostupnou defenzívu, která v posledních čtyřech duelech dvakrát udržela čisté konto a jen čtyřikrát inkasovala. Udržet na uzdě hvězdnou sparťanskou ofenzívu ale nebude snadným úkolem. Ton a spol. doma střílí v průměru 4,5 gólů na zápas a právě hvězdný veterán na tom má největší zásluhu, na pažbu si udělal už 26 zářezů a je k nezastavení. Trefil se i při posledním vzájemném duelu v Holešovicích, ve kterém Litvínov na začátku října utrpěl debakl 0:7. Nyní by mohl znovu řádit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Spa-Lit: Ton P. ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip