Články

Sparta – Liberec: velká bitva pro domácí
article image

17.4.2016

Extraligové finále se po dvoudenní pauze znovu vrací na scénu a nedá se čekat, že by horké hlavy velkých rivalů během kratičké pauzy vychladly! Stejně jako pod Ještědem také v hlavním městě bude k vidění pořádně vypjatý souboj…

Dva nejlepší celky základní části se utkávají v extraligovém finále, které je podle předpokladů hodně vyrovnané. A také pořádně vypjaté! Už v prvním klání, které na ledě Bílých Tygrů trochu překvapivě ovládla hostující Sparta 3:1, nebyla nouze o tvrdé zákroky, provokace i slovní přestřelky. A ve stejném duchu se neslo také druhé klání o den později, v němž Liberec úvodní zaváhání odčinil a výhrou 4:2 vyrovnal stav série. O triumfu Severočechů rozhodla sparťanská nedisciplinovanost v druhé třetině, kterou Liberec využil k otočení skóre z 1:2 na 3:2 a získané vedení už nepustil. Udržet nervy na uzdě, neoplácet a nenechat se zbytečně vylučovat. To je mantra, kterou oba trenéři svým svěřencům před třetím utkáním zcela jistě do omrzení opakují, přesilovky znovu budou rozhodovat – Liberec se v play off pyšní fenomenální úspěšností 31,37%, pražská Sparta je na tom o trochu hůře (úspěšnost 22,22%). Mančaft z hlavního města předvedl v obou duelech v Liberci vysokou efektivitu a s návratem na vlastní led věří, že se ve finále znovu ujme vedení. V základní části sparťani dokázali Bílé Tygry ve čtyřech zápasech třikrát porazit a v obou domácích duelech byli úspěšní (5:4 v nájezdech, 5:2), věrné fanoušky opět potěší!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Sparta - Liberec 5,5 1/+5,5 3.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip