Články

Sparta – Liberec: Ton sestřelí Bílé Tygry
article image

31.10.2013

Vedoucí Sparta hostí trápící se Liberec, jenž do Prahy přiveze nejhorší obranu celé soutěže. Sparta je naopak nejofenzivnějším extraligovým týmem, na čemž má velkou zásluhu kanonýr Petr Ton. Proti Liberci se gólově prosadí!

Měla by to být jasná záležitost. Dvanáctý Liberec prošel před sezonou výraznou obměnou kádru a především jeho ofenzíva doznala velkých změn. Zatím se ale celek ze severu Čech trápí a pohybuje se na spodních příčkách extraligové tabulky. Směrem dopředu nehraje špatně, ovšem jeho obrana je jeden velký průchoďák! Individuální chyby beků, jejich nedůslednost a nízká podpora defenzívy od jednotlivých útočných formací se podepisují na tom, že Bílí Tygři inkasují v průměru 3,5 gólu na zápas. Sparta vévodí tabulce o dva body před rivaly ze Slavie a naopak se pyšní nejlepší obranou (1,81 gólu na zápas) a nejproduktivnějším útokem (66 vstřelených branek), který táhnou především Rolinek (3+11), Kumstát (8+6), Jaroslav Hlinka (8+8) a hlavně Petr Ton (11+9). Zkušený kanonýr je ve formě a bude libereckou obranu pořádně trápit, mohl by znovu rozvlnit síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Spa-Lib: Ton P. ano 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip