Články

Sparta – Liberec: šlágr nabídne góly
article image

17.11.2015

Zajímavý duel uzavře 20. kolo hokejové extraligy, v hlavním městě si to rozdají ambiciózní Sparta s vedoucím Libercem! První vzájemné střetnutí v letošní sezoně nabídlo parádní hokej a osm branek, uvidíme znovu přestřelku?

Výkony loni jedenáctého Liberce jsou nejpříjemnějším překvapením letošního extraligového ročníku. Mančaft zpod Ještědu praktikuje rychlý a důrazný hokej, oproti loňské sezoně se výrazně zlepšil v ofenzívě, jejíž produkci pomohli vylepšit novicové Řepík (8+8) či Birner (4+8). Jenom Plzeň se Spartou aktuálně mají údernější ofenzívu než liberečtí Bílí Tygři, kteří po reprezentační pauze pokračují ve výborných výkonech a poradili si s Mladou Boleslaví (6:4) a Třincem (3:2 v prodloužení). Spartu už letos Severočeši jednou doma porazili (5:4 v nájezdech) a nyní zkusí uspět také na ledě Pražanů. Sparta navzdory přechodu z Holešovic do O2 Arény na vlastním ledě nehraje špatně a ještě tam neprohrála, v průměru před svými fanoušky střílí 4,125 gólů na zápas! Také celek kouče Jandače disponuje skvělou ofenzívou, utkání bude bavit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Liberec 5,5 + 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip