Články

Sparta – Liberec: přestřelka v Holešovicích
article image

28.1.201

Bílí Tygři se ani přes výhru v prodloužení nad Litvínovem (3:2) neposunuli mezi elitní desítku, od které je dělí jenom jeden bod. Získat jej na ledě vedoucí Sparty ale nebude nic snadného, lídr před doma téměř neklopýtá!

Dva z posledních třech duelů prohrála Sparta a na to není v letošní sezoně vůbec zvyklá! Mezi smolnou prohru 2:3 v nájezdech na ledě Hradce a těsné porážky 0:1 na hřišti mistrovské Plzně ale vtěsnala demolici posledního Chomutova, který zesměšnila výpraskem 9:0 a připomněla všem svou nesmírnou ofenzivní sílu. Tu by mohla znovu ukázat v souboji s nevyzpytatelným Libercem, jenž má druhou nejpropustnější extraligovou obranu (139 inkasovaných gólů) a venku dokonce obdržel vůbec nejvíce branek ze všech (89)! V posledním vzájemném duelu se Spartou dokázali Nedvěd a spol. uhlídat nabušený sparťanský útok v čele se zkušenými Tonem (31+25), Hlinkou (12+38) či Rolinkem (18+14) a doma lídra zdolali 5:2, stejným poměrem ale padli při posledním výletu do Holešovic, kde za posledních pět let zvítězili jenom jednou a to v nájezdech. Bitvy Sparty a Liberce bývají tradičně plné gólů, v posledních čtyřech zápasech vždy padlo minimálně šest branek. A ani tentokrát tomu nebude jinak. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Liberec 5,5 + 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip