Články

Sparta – Lev Tallinn: český mistr si zastřílí
article image

14.7.2014

Český mistr vyráží na cestu, na jejímž konci by se měl radovat z postupu do milionářské Ligy mistrů! Jeho prvním soupeřem bude v druhém předkole estonská Levadia Tallinn a Sparta nenechá nikoho na pochybách, že je favorit!

Už je to dlouhých sedm let od doby, kdy si Letenští naposledy zahráli v hlavní soutěži Ligy mistrů. V základní skupině tehdy skončili poslední za Arsenalem, Ajaxem a Thunem a od té doby se marně snaží opět probojovat mezi evropskou elitu. Letos chtějí dlouhé čekání ukončit a do souboje s prvním sokem Levadií Tallinn nastoupí jako velcí favorité na postup. Svého soupeře jistě nepodcení, jako se jim to stalo loni v předkole Evropské ligy a nakonec ostudně vypadli se švédským Häckenem. Trenér Lavička má k dispozici téměř totožný kádr s tím, který suverénně ovládl uplynulý ročník české ligy – odešel pouze brankář Vaclík, jehož mezi třemi tyčemi nahradí Bičík. Velkou posilou by pak měl být zkušený stoper Kováč, jenž na Letnou zamířil z Liberce, sparťanskou ofenzívu by pak mohli oživit nově příchozí záložník Breznaník či útočník Nešpor. Estonci nehrají špatně, v prvním předkole LM roznesli sanmarinskou La Fioritu a o víkendu v domácí soutěži sedmi brankami zničili Narvu. Sparta je ale úplně jiná liga, český mistr vyhraje už první poločas!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sparta Praha - Levadia Tallinn 1 1.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip