Sparta – Krasnodar: opatrná první půle bez vítěze

article image

17.2.2016 Bude to nesmělé oťukávání, nakonec oběma týmům chybí po zimní pauze zápasová praxe. Úvodní duel play off Evropské ligy na Letné nejspíš moc fotbalové krásy nepobere, čekají se opatrné šachy.

Zapomeňte na podzimní formu, teď tu stojí dva odlišné týmy v úplně jiném rozpoložení. Sparta odehrála na jaře jediný ostrý zápas, který ve Zlíně se štěstím vyhrála 2:1. V přípravě nepřesvědčila, vázla jí zejména ofenzíva, ve dvou zápasech proti ruským protivníkům Dněpru a moskevskému Dynamu se trefila jen jednou. A to Krasnodar by měl být ještě silnějším sokem! Jenže Rusům začíná liga až v březnu a je velkou otázkou, jak moc se dokázali rozehrát v přípravných utkáních. V nich borci Krasnodaru váleli a věří si, že si pohodu přivezou ze soustředění ve Španělsku i do Prahy. Každopádně se dá čekat hodně opatrný fotbal. Letenští vědí, že inkasovaný gól by je mohl zničit, takže se nikam nepohrnou, hosté nemají důvod hnát se do útoku, když si věří na domácí odvetu. Bude to klasické čekání na chybu či standardky, a tak zejména první poločas by měl být jen opatrnou oťukávanou bez gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sparta Praha - FK Krasnodar 0 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip