Články

Sparta – Kometa Brno: první třetina góly nenabídne
article image

2.4.201

Vítěz základní části udělal v úvodním kole play off krátký proces se vzpurnými Vítkovicemi a v semifinále vyzve brněnskou Kometu, které chce oplatit předloňské čtvrtfinálové vyřazení. Fanoušci uvidí velkou, ovšem gólově dietní bitvu.

Jsou považováni za největší favority na zisk titulu. V základní části jasně dominovali a pohodu si přenesli i do play off, v jehož úvodním kole zdolali Vítkovice 4:1 na zápasy a postoupili tak mezi čtyři nejlepší extraligové celky. Ostravský mančaft ale nedal sparťanským hokejistům nic zadarmo, žádné z dramatických utkání neskočilo vyšším než dvoubrankovým rozdílem. A vyrovnané bitvy se čekají i v jejich semifinálové sérii proti Kometě, která přijela do hlavního města povzbuzena ziskem skalpu obhájců titulu z Plzně! Také brněnské duely se Západočechy byly gólově dietní a nabídly agresivní a důrazný hokej s precizními obranami z obou stran, vždyť až v posledním šestém zápase série padlo více než pět branek (4:3 v prodloužení). Na našlapanou ofenzívu holešovického celku si Brňané dají velký pozor a budou hrát ze zabezpečené obrany, strašákem jim jsou tři porážky v základní části a především výprask 0:7, který si z Holešovic odvezli na konci února. Úvod utkání tak bude opatrnější, padne maximálně jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Sparta - Kometa Brno 1,5 - 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip