Články

Sparta – Kometa: bleskový nástup favorita
article image

9.4.2014

Pražané ovládli základní část, ovšem v play off už tak dominantní nejsou. V sérii s Kometou prohrávali 1:2, ovšem klíčový čtvrtý duel vyhráli 5:3 a vyrovnali stav! Nyní doma chtějí získat postupový mečbol a začnou už v první třetině!

Je to velký boj! Favorizovaní Pražané mají s houževnatou Kometou plné ruce a nohy práce. Jejich protivníci z Brna ve čtvrtfinále získali skalp mistrovské Plzně a jsou plní sebevědomí, agresivní a důrazná hra Komety není největšímu kandidátovi na zisk mistrovské trofeje vůbec pochuti. Když však jde do tuhého, umí parta kouče Jandače zabrat. To ukázala v zatím posledním pondělním utkání, do kterého nastupovala za stavu 1:2 na zápasy a v případě další porážky by se ocitla na pokraji vyřazení. Už od prvního vhazovaní ale Rolinek a spol. ukazovali, že jdou za vítězstvím, které nakonec také vybojovali (5:3). K tomu jim pomohl i razantní vstup do zápasu, první třetinu ovládli 2:1 a ani jednou tak nemuseli dotahovat ztrátu soupeře. Právě úvody utkání mají Pražané většinou skvělé. V prvním duelu série úvodní třetinu prospali a překvapivě Kometě doma podlehli 2:5, ale v následujících třech kláních vždy po první dvacetiminutovce vedli a dvakrát dotáhli nadějně rozehrané utkání do vítězného konce. Osvědčenému receptu na úspěch budou znovu věřit, opět by mohli ovládnout první třetinu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Sparta - Kometa Brno 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip