Články

Sparta – KalPa: finského soka porazí podruhé
article image

5.9.2014

Ambiciózní Pražané v přípravě na novou sezonu nehrají špatně a daří se jim také v Lize mistrů, kde díky třem výhrám vedou skupinu G. Ve čtvrtém utkání přivítají v Holešovicích finskou KalPu a znovu ukážou kvality!

Loni suverénně ovládli základní část extraligy a do play off nastoupili jako největší favorité na zisk titulu. Jenže hned ve čtvrtfinále jim překvapivě vystavili stopku borci Vítkovic a sparťanští hokejisté tak znovu zůstali pod vrcholem. Na titul si nesáhli od roku 2007 a letos chtějí dlouhé čekání ukončit, ovšem přes léto kádr prošel vcelku velkou proměnou, jak už to tak v Holešovicích bývá. Kanonýr Ton odešel do Brna, pryč jsou také gólman Pöpperle, bratři Rachůnkové, Divíšek, Krejčík, Sičák či Pacovský. Nově příchozí borci (Barinka, Staňa, Torquato, Ďaloga, Mikuš, Lukáš) se ale ukazují býti kvalitními náhradami, Sparta totiž v přípravě nehraje vůbec špatně a převážně vítězí. Sice to není v jejím podání žádná velká krasojízda, svěřenci kouče Jandače ale dřou a bojují, což je styl, kterým se budou v nové sezoně prezentovat. V Lize mistrů zatím třikrát vyhráli – dvakrát porazili švédské Växjö a hned v premiérovém klání uspěli v nájezdech na ledě finské KalPy. Celek z Kuopia je tvořen velmi dobrými bruslaři, kvalita je ovšem na straně domácích. Ti to potvrdí a znovu zvítězí!       

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta - Kalpa 1 1.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip