Články

Sparta – Jablonec: rozejdou se smírně
article image

28.7.201

Šokující vyřazení hned v úvodním předkole Evropské ligy zanechá na sparťanech negativní stopu i v ligovém duelu s Jabloncem. Ten se teprve chystá na evropský start a zopakuje plichtu z jarního zápasu na Letné.

Na jaře zářil v jabloneckém dresu záložník Tomáš Čížek, který góly ve 44. a v 53. minutě zařídil hostům dokonce dvoubrankový náskok, ale sparťané dokázali brankami Tomáše Přikryla a Tomáše Zápotočného srovnat na konečných 2:2. Přesto bodová ztráta z této remízy přispěla k dalšímu „beztitulovému“ roku sparťanů. Nedělní zápas na Letné bude pro Pražany první možností, jak si alespoň částečně udobřit hodně rozladěné fanoušky. Jenže hoši ze severu Čech potřebují napravit úvodní ligovou domácí ztrátu, protože na Střelnici ukopali s Brnem chabou bezbrankovou remízu, a navíc se chtějí naladit na start v evropských pohárech. Zatímco sparťané se s nimi už rozloučili, jablonecké plejery čeká coby vítěze domácího poháru úvodní pohárový mač až ve 3. předkole Evropské ligy, v němž ve čtvrtek přivítají norský Strömsgodset.  

Dnešní zápas bude pro oba celky velmi důležitý, takže nečekejte žádnou atraktivní ofenzivní smršť. Vypadá to na gólově chudou plichtu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Jablonec 0 4.00
Počet gólů - Sparta Praha - Jablonec 2,5 - 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip