Články

Sparta – Jablonec: jasná záležitost domácích
article image

19.8.2016

V pohárové Evropě nepřesvědčili, ale teď si chtějí spravit chuť v domácí soutěži. Fotbalisté Sparty budou proti hodně oslabenému Jablonci velkými favority a jistě vyhrají.

Po bezbrankové remíze v play off Evropské ligy na hřišti slabého Sönderjyske čeká Pražany ve šlágru 4. kola o poznání silnější Jablonec, který je v tabulce dokonce výše díky většímu počtu vstřelených branek. Jenže tentokrát mají Severočeši problém, a to dost velký. Může jim totiž z různých příčin chybět až dvanáct hráčů! Podobnou marodku v Jablonci nepamatují, navíc se jedná vesměs o borce, kteří by nastupovali v základu. Hrát nemohou Jiráček, Hybš a Nový, kteří hostují ze Sparty, dlouhodobě zranění jsou Tecl, Kysela, Breda, Kubista a brankář Bárta, velký otazník pak visí nad startem Masopusta, Končala, Beneše a Doležala. „Naše marodka je nepříjemná, ale musíme se s tím dokázat poprat. Pořád máme kádr natolik široký, že do zápasu nejdeme se skromnými ambicemi. Chceme hrát důstojnou roli,“ tvrdil trenér Frťala. Nicméně tak velký zásah do jeho mužstva se musí projevit a sparťané problémů soupeře využijí k pohodovému zisku tří bodů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha - Jablonec 0:1 1 2.16

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip