Články

Sparta – Jablonec: budou padat góly!
article image

30.4.201

Letenští už se klepou na mistrovskou korunovaci, která se nezadržitelně blíží, nyní se ale musí soustředit na semifinále domácího poháru, v němž musí umazat prohru 1:3 z prvního klání. Severočeši ovšem cítí šanci a chtějí favorita potrápit!

Trofej pro mistra ligy jim už asi nikdo nevyfoukne a povedenou sezonu mohou fotbalisté pražské Sparty korunovat ziskem double, tedy triumfem v domácím poháru. Nejprve ale musí z cesty odklidit vzpurný Jablonec, který v prvním vzájemném utkání U Nisy zvítězil 3:1 a má tedy k postupu do finále blíž než Letenští. Severočechům se v domácím poháru tradičně daří, loni jej dokonce celý ovládli a také letos mají ty nejvyšší ambice, lákadlem je kromě samotné trofeje také možnost probojovat se do Evropské ligy. Na Letné se ale Jablonci nedaří, naposledy tam zvítězil před více než sedmi lety. Tentokrát budou Severočeši na stánku Sparty hájit dvoubrankový náskok, ovšem inkasovaná branka na domácí půdě hraje proti nim. Nebudou se tak jen pasivně bránit, nýbrž se rychlými ofenzivními kontry také pokusí rozvlnit síť. Sparta o víkendu potvrdila formu výpraskem 4:1, který uštědřila Liberci, a na Jablonec si bude věřit. Lafata a spol. nemají problém se střílením branek, také Jablonec ale je v ofenzívě nebezpečný. Devět z posledních deseti vzájemných zápasů nabídlo over a tradice bude znovu dodržena!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip