Články

Sparta – Dukla: derby přinese remízové překvapení
article image

19.10.201

Sparťané ztratili body jedinou remízou v Plzni a vedou tabulku. Jenže fotbalisté Dukly na ně umějí zahrát, vždyť po třech remízách v řadě s nimi prohráli až letos na jaře. Body sbírají pravidelně a jeden přidají i na Letné.

V malém pražském derby se sparťané pokusí nastartovat novou a to vítěznou tradici. Po postupu Dukly do nejvyšší soutěže s ní totiž nejprve třikrát remizovali (2x 1:1 a jednou 0:0) a roli favorita potvrdili výhrou 3:0 až v posledním vzájemném utkání letos v červnu. Do derby jdou v pozici nejlepšího celku Gambrinus ligy. Doma ve všech pěti zápasech zvítězili a z venku přivezli čtyři výhry a důležitou plichtu z prestižního mače v Plzni. Hostující svěřenci trenéra Luboše Kozla však i v této sezoně pokračují v sympatických výkonech, bodovali už v šesti duelech po sobě a na soupeřových hřištích mají ze čtyř zápasů bilanci 1 – 2 – 1 se skóre 4:3. Spartu by opět mohli potrápit a o bod ji oloupit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Dukla 0 4.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip