Články

Sparta – Brno: lídr zahájí vítězně!
article image

24.2.201

Na zisk českého titulu čekají už čtyři roky, letos ale mají nakročeno k tomu, aby se znovu stali šampiony! Fotbalisté pražské Sparty se pevně usadili na čele ligového pelotonu a triumfem nad Brnem potvrdí, že přes zimu formu neztratili!

V posledních letech smutně sledovali, jak s trofejí pro šampiony dvakrát křepčili borci Plzně a jednou hráči Liberce, letos ale chtějí mistrovský pohár vrátit zpět na Letnou! Za svým cílem v první polovině soutěže rázně vykročili a přezimovali na čele tabulky s pětibodovým náskokem před druhou Plzní. V šestnácti duelech 13x zvítězili a ani jednou neprohráli, co do počtu získaných bodů (42) dokonce prožili nejlepší podzim v historii! Fotbalisté Sparty však ještě slavit nemohou, vždyť v dobách nedávno minulých dokázali prohospodařit ještě výraznější náskok – například v sezoně 2011/12 získali na jaře o 9 bodů méně než Plzeň, která je v tabulce nakonec přeskočila… Na Letné však věří, že jim bolestné zkušenosti letos naopak pomohou a už v úvodním souboji s Brnem to chtějí fanouškům dokázat. V přípravě svěřenci kouče Lavičky vyhráli sedm z dvanácti duelů, v generálce na ligu porazili Jablonec 2:1. Zbrojovka na podzim zabředla do boje o záchranu, když vyhrála jen čtyři z šestnácti zápasů, venku dokonce nezvítězila ani jednou. Se Spartou doma padla 1:3, v posledních čtyřech duelech na Letné nebodovala a dokonce nevstřelila ani gól. V přípravě nehrála vůbec špatně, ovšem na lídra stačit nebude, k čemuž přispěje i absence pěti opor. Už první poločas ovládnou domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sparta Praha - Brno 1 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip