Články

Sparta – Brno: i napotřetí remízová první třetina?
article image

19.1.201

Jediný extraligový duel čeká v úterý na hokejové fanoušky, ale hned to bude pořádný šlágr. V dohrávce 21. kola přivítá Sparta brněnskou Kometu, od které se dá čekat defenzivně laděný začátek.

V O2 areně se očekává tradiční invaze brněnských fanoušků, takže atmosféra by měla být pekelná. Navíc ve vzduchu se bude vznášet touha hostů po pomstě za nedávnou domácí porážku v rekordním zápase pod širým nebem, která tak trochu pokazila velký brněnský svátek. Kometa v polovině utkání vedla 2:0, aby poté inkasovala čtyřikrát a padla. Moravané potřebují body více – zatímco Sparta si v klidu drží pozici v top triu, oni se zoufale perou o elitní šestku a každý bod je pro ně cenný. „Musíme se hlavně pořádně připravit na obrovský počáteční nápor Sparty, určitě na nás vletí. Chce to mít pevnou defenzívu,“ avizoval útočník Němec. I z jeho slov se dá soudit, že hosté se zpočátku budou soustředit na důslednou obranu, v čemž jsou dobří. V obou letošních vzájemných zápasech skončily první třetiny nerozhodně, tak proč by si to oba týmy neměly zopakovat i do třetice?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Sparta - Kometa Brno 0 2.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip