Články

Sparta – Brno: hladký triumf Pražanů
article image

29.11.2015

Letenští v posledních třech kolech dvakrát prohráli a na čelo tabulky nabrali tříbodové manko. Další ztrátu si tak nemohou dovolit! Na brněnskou Zbrojovku se jim doma tradičně daří a dalším pohodlným vítězstvím to znovu potvrdí.

Pražané promrhali náskok na čele tabulky a v boji o titul si tak notně zavařili, když nezvládli důležité zápasy s Plzní (1:2) a Libercem (0:1). Mezi obě venkovní prohry vtěsnali domácí triumf nad Teplicemi (3:1) a také se Zbrojovkou by si měli poradit. Hosté prožívají podařenou sezonu, v níž se měli strachovat o záchranu, místo toho ale ze šesté příčky dotírají na evropské poháry! Především doma hraje mančaft z Brna výtečně (bilance 5-0-2, skóre 9:9), venku to už taková sláva není (bilance 1-3-3, skóre 6:10). V horní polovině tabulky se Zbrojovka drží navzdory mizerné ofenzívě, jen dva týmy v celé soutěži vstřelily méně branek (15)… Na Letné přes sedm let nebodovala a nevstřelila ani gól a na tom se asi nic nezmění. Sparta je doma stoprocentní (bilance 7-0-0, skóre 22:2) a střílí v průměru přes tři branky na zápas. Lafata a spol. normu dodrží a pohodlně zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Sparta Praha - Brno 1+Ne 1.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip