Články

Sparta – Bohemians 1905: výprask pro Klokany
article image

24.10.201

Přetahovaná na čele tabulky pokračuje, o první místo se po deseti odehraných kolech dělí borci Plzně a Sparty. Letenští disponují nejúdernější ofenzívou soutěže a proti rivalům z hlavního města by znovu měli dokázat, že góly střílet umí.

Předsezónní předpoklady se naplňují, stejně jako v letech minulých se o titul přetahují Sparta s Plzní. Oba rivalové jsou na tom po deseti kolech podobně a dělí se o první příčku tabulky, ani jeden si tak nemůže dovolit zaváhat, pokud nechce konkurenta pustit do mírného trháku. Duel s Bohemians 1905 by ale měli svěřenci kouče Ščasného zvládnout! Na vlastním hřišti jsou Lafata a spol. stoprocentní, v pěti duelech 16x skórovali a jenom jednou inkasovali. Na Klokany nastoupí s cílem co nejdříve rozvlnit síť a zlomit tak jejich urputnou defenzívu, s kterou na Letné na favorita vyrukují. Zatímco loňskou sezonu zakončili hosté na skvělém osmém místě tabulky, letos se jim od začátku vůbec nedaří a jako jediný tým v soutěži stále čekají na první vítězství. Pět bodů za pět remíz stačí jen na předposlední příčku, proti Spartě si bilanci nevylepší. Věřím, že domácí bez problémů zvítězí a to s čistým kontem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Sparta Praha - Bohemians 1905 ne 1.60
Zápas + oba týmy dají gól - Sparta Praha - Bohemians 1905 1+Ne 1.60
Dá gól (včetně prodloužení) - Spa-Boh: Lafata D. ano 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip