Články

Sparta – Baník: hosté opět nedají soupeři gól
article image

30.8.2013

Každá série sice jednou musí skončit, ale ta ostravská v Praze na Letné ještě ne. Baník totiž Spartě nedal gól už šest zápasů za sebou a nepodaří se mu to ani nyní, kdy se oba velcí rivalové střetnou v rámci sedmého ligového kola.

Domácí Sparta je v utkání favoritem, už také proto, že po blamáži v předkole Evropské ligy se soustředí na zisk domácího titulu, což se jí už tři roky po sobě nepodařilo. Baník sice před týdnem v důležitém duelu dvou týmů, kterým se nedaří, porazil 2:1 Brno, ale jeho bilance předtím byla hrůzostrašná - tři zápasy za sebou prohrál 0:4! Dva z nich na hřišti soupeře (Plzeň, Příbram), což ukazuje na to, že ve venkovních duelech je hodně zranitelný. Na vítězství mimo Bazaly čeká Ostrava už od listopadu, tedy přesně devět ligových zápasů. Naopak Sparta bodovala v posledních 14 zápasech za sebou a společně s Plzní a s Teplicemi patří k trojici zatím neporažených mužstev v letošní lize. Baník v minulém zápase s Brnem střelecky zachránil mladík Rolinc, tentokrát to ale na něj bude moc. I když je možné, že ve sparťanské obraně bude chybět zraněný Švejdík, nenastoupí ani Matějovský a Hybš. Baník se bude muset obejít bez Svěrkoše a asi i bez Kukece.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Spa-Ost: Ostrava ne 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip