Články

Sparta – APOEL: hosté Pražany potrápí
article image

1.10.201

Odčinit prohru z derby se Slavií chtějí v souboji s kyperským APOELem fotbalisté pražské Sparty. Premiérová výhra by výrazně posílila jejich naděje na postup ze skupiny K, ovšem mančaft z Nikósie nebude snadným protivníkem!

Sparta v prvním utkání skupiny K plichtila 1:1 v řeckém Tripolisu. Po utkání se však cítila výrazně poškozená, chorvatský sudí v samotném závěru neuznal gól Lafaty, ačkoliv k žádnému porušení pravidel nedošlo. Nyní Pražané na Letné přivítají kyperský APOEL a pokusí se o nápravu, nečeká je však žádný snadný protivník! Svěřenci kouče Zdeňka Ščasného navíc nedisponují ideální formou, o víkendu prohráli derby se Slavií (0:1) a předvedli hodně nevýrazný výkon, kterému chyběla bojovnost a nasazení. Pokud proti APOELu výrazně nepřidají, výhry se nedočkají! Jejich protivník je pravidelným účastníkem evropských pohárů, v roce 2012 si zahrál čtvrtfinále Ligy mistrů a do základní skupiny milionářské soutěže se prokousal i loni. Letos v závěrečném předkole smolně vypadl s Astanou a musí tak vzít zavděk Evropskou ligou, do níž vstoupil domácím výbuchem s německým Schalke (0:3). Ofenzivní záložník De Vincenti navíc obdržel červenou kartu a byl vyloučen, na Letné tak nenastoupí. I bez něho ale APOEL disponuje kvalitním kádrem, jenž umí být v ofenzívě hodně nebezpečný, střelecky se daří především obrozenému argentinskému forvardovi Cavenaghimu. Kypřané se na Letné gólově prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta Praha - Apoel Nicosia 2,5 + 1.64
Oba týmy dají gól - Sparta Praha - Apoel Nicosia ano 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip