Články

Sparta – A. Tripoli: na Letné vypuknou oslavy
article image

25.11.2015

V pátém utkání skupiny K přivítají Pražané na Letné řecký Asteras Tripoli a případný triumf by jim mohl zajistit účast v jarním play off Evropské ligy! První vzájemná bitva skončila dělbou bodů, tentokrát ale bude mít navrch český favorit.

Zatímco v české lize Sparta nehraje ideálně a dokonce promrhala pětibodový náskok na rivaly z Plzně, kterým se aktuálně dívá v tabulce na záda, v pohárové Evropě se jí daří o poznání lépe. Ve čtyřech duelech skupiny K, kde jí patří druhá postupová příčka, ani jednou neprohrála a to má za sebou dvojutkání se silným Schalke, které vždy dokázala obrat o body (2:2, 1:1). Na Letné také porazila kyperský APOEL 2:0 a hned v úvodním zápase plichtila 1:1 na hřišti Asterase 1:1. Přitom mohla zvítězit, ačkoliv neodehrála zrovna nejlepší zápas a v obraně často hořela. Na druhou stranu si ale vypracovala celou řadu nadějných příležitostí ke skórování. Využila však jen jednu, a když už v třetí minutě nastavení Lafata rozvlnil síť a zvýšil na 2:1, chorvatský rozhodčí nepochopitelně branku neuznal… Do důležitého odvetného utkání s Asterasem půjde oslabena o vykartované středopolaře Jiráčka a Matějovského, kádr ale má široký a s jejich absencemi by si měla poradit. Výkony na vlastním hřišti předvádí velmi dobře a v české lize tam dokonce ani jednou neklopýtla (bilance 7-0-0, skóre 22:2). Asteras venku ještě nebodoval, když prohrál se Schalke (0:4) i APOELem (1:2). Favorita bude zlobit rychlými kontry, domácí ale mají postup na dosah (když zvítězí a poslední APOEL neporazí vedoucí Schalke) a velkou šanci nepromarní. Alespoň tři branky v utkání padnou, navrch bude mít Sparta.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha - Ast.Tripolis 0:1 1 1.74
Počet gólů - Sparta Praha - Ast.Tripolis 2,5 + 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip