Články

Španělsko – Ukrajina: favorit si zaváhání dovolit nemůže
article image

26.3.2015

Zaváhání na Slovensku bylo šokem, teď už se hvězdní španělští fotbalisté dalšího kvalifikačního fiaska dopustit nemohou. I proto se jejich soupeřům z Ukrajiny moc šancí nedává a domácí by si měli připsat tři body.

Španělsko

+ kádr plný hvězd, domácí prostředí, zkušenost

- nemohou si dovolit zaváhání

Ukrajina

+ skvělá obrana, týmový výkon, atletičnost

- průměrný tým, venku hrají bázlivě

 

Slovensko má ve skupině C tříbodový náskok na evropského šampiona Španělsko i na Ukrajinu, které oba porazilo, a právě tyto dva celky si to rozdají v Seville. „Až do konce kvalifikace to bude velice vyrovnaná skupina, proto teď musíme bezpodmínečně vyhrát. Naším cílem je postoupit z prvního místa, takže nás čeká klíčový zápas, ve kterém nesmíme zaváhat,“ prohlásil trenér Španělů Vicente del Bosque.

Obavy má z ukrajinské defenzívy, která ve čtyřech duelech inkasovala jen jednou, nicméně skóre 6:1 svědčí o tom, že v útoku to žádná sláva není. To španělská La Furia Roja ničí vše kolem, nakonec i na Slovensku roztočila své pekelné ofenzivní obrátky a pouze pohořela v koncovce. Jejich poslední setkání s Ukrajinci skončilo na MS 2006 jasným triumfem Španělů 4:0, a přestože se tentokrát taková nálož neočekává, pohodová výhra by domácím utéci neměla.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Španělsko - Ukrajina 0:1 1 1.94
Zápas - rozmezí gólů - Španělsko - Ukrajina 2-3 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip