Články

Španělsko – Turecko: obhájce udeří až ve druhé půli
article image

16.6.2016

Už si mohou zajistit postup mezi šestnáct nejlepších. Fotbalisty Španělska ale čeká podobně jako proti Česku znovu střelecké trápení a turecký obranný val zdolají až po pauze.

Obhájci titulu s protivníkem neprohráli od roku 1954. Před Turky leží výzva i v podobě ukončení španělské neprůstřelnosti, neboť tým z Pyrenejského poloostrova neinkasoval na ME už 599 minut a celkem v posledních devíti soutěžních utkáních 813 minut! K tomu však Turci potřebují zlepšený výkon zejména kapitána Turana, který zklamal při prohře 0:1 s Chorvatskem a následně se za svůj výkon omlouval. Tentokrát má o motivaci více, jelikož působí v Barceloně a nastoupí tak proti spoluhráčům. „Věřím, že jako tým budeme mnohem efektivnější než proti Chorvatsku. Já osobně hrál špatně, ale teď se to budu snažit vynahradit,“ prohlásil. Jenže Španělé jsou velkým favoritem, už 13 zápasů v řadě na ME nenašli přemožitele. Nicméně v posledních zápasech se trápí v útoku: nedali gól Gruzii a proti českému týmu je zachránil až stoper Piqué v závěru. I teď to nejspíš bude vytrvalé dobývání turecké hradby a gól až ve druhé půli.

Španělsko

+ Tým plný hvězd, kteří hrají převážně španělskou ligu, jenže je současně považována za nejlepší na světě
- Mnoho hráčů prožilo úspěšnou, ale o to delší sezonu, uvidíme kolik hráčům zbylo sil (na mistrovství světa to díky tomu byl propadák)

Turecko

+ Několik hráčů top světové kvality, sebevědomí po dobrém závěru kvalifikace
- Když se nedaří, jsou se hráči schopni pohádat i během zápasu

Předpokládané sestavy

Španělsko: De Gea - Bellerín, Ramos, Piqué, Alba – Busquets - Silva, Fabregas, Koke, Iniesta - Morata
Turecko: Babacan - Özbayrakli, Topal, Calik, Erkin - Özyakup, Tufan, Sahin, Yilmaz, Turan - Tosun

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Španělsko - Turecko 0/1 3.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip