Články

Španělsko – Rusko: zastaví Rusky jízdu soupeřek?
article image

22.6.201

Souboj nejlepšího útoku proti nejlepší obraně. V osmifinálové skupině basketbalového mistrovství Evropy si to rozdají Španělky s Ruskami. A přestože všichni favorizují Jihoevropanky, zkušené ruské hráčky mohou překvapit a brát výhru!

Španělsko

+ skvělý útok, bez porážky, zvládly i těsné duely

- občas až příliš sebevědomé, výpadky ve hře

 

 

Rusko

+ výborná obrana, týmový výkon

- chybí hvězdné individuality

 

 

Všech šest zápasů na evropském šampionátu vyhrály, jejich výkon obvykle rostl se soupeřem. Basketbalisty Španělska potvrzují roli favoritek na zlato, ale nemohou si jím být vůbec jisty. Před vyřazovacími boji musejí ještě svoji formu dostatečně vypilovat, aby se neopakovala dramata jako se Slovenkami, které přetlačily o jediný bod.

 

Rusky nejsou podle očekávání tak suverénní jako v dobách největší slávy, vždyť na turnaji ze šesti zápasů už dva prohrály – paradoxně s pobaltskými rivaly Lotyšskem a Litvou. Na druhou stranu silné Srbky i Slovenky deklasovaly. Teď je čeká velký test, se Španělkami na předloňském ME padly po boji 72:77, v květnové přípravě ale dostaly na frak 49:61. Jakou tvář ukážou nyní? Na ME jim skvěle funguje obrana, díky níž mohou soupeřkám hru dokonale otrávit. S tímto stylem jsou schopny klidně zaskočit i největší favoritky na titul!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Španělsko - Rusko 2 2.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip