Články

Španělsko – Nizozemsko: góly vstřelí oba týmy
article image

13.6.201

Před čtyřmi roky padli Nizozemci se Španěly a přišli o světové zlato. Teď plánují pomstu a zároveň i úspěšný vstup do šampionátu. Ofenzivní síla obou týmů dává velký předpoklad, že góly padnou do sítě Casillase i Cillessena.

Promarněnou zlatou šanci považují nizozemské hvězdy za největší fotbalové zklamání kariéry, jak za všechny prohlásil záložník Wesley Sneijder. Ale ve vzájemných utkáních s úřadujícími mistry světa i Evropy neprohráli ani jeden z posledních pěti vzájemných mačů, ve třech z nich zvítězili, a tak nemají důvod k žádné panice. Ostatně na to mají Van Persie a spol. příliš velké (a zřejmě i oprávněné) sebevědomí. Právě start reprezentačního kapitána, jehož trápilo zranění, je pro tým kouče Luise van Gaala velkým povzbuzením. Jeho zkušenost bude na hřišti potřeba, neboť do Brazílie dorazil omlazený tým s nepříliš zkušenou obranou. Toho by chtěli využít Španělé, kteří mezi dva vítězné evropské šampionáty vložili i světové zlato. Přesto odmítají tvrzení, že jsou už úspěchy přejedeni. Za obhajobou prvenství přivezl trenér Vicente Del Bosque šestnáct fotbalistů kádru z minulého MS. Tenhle mač bude mít pořádný náboj, což se gólově projeví na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Španělsko - Nizozemsko ano 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip