Články

Španělsko – Kostarika: zaskočí hosté evropského giganta?
article image

11.6.201

Jejich gloriola evropských a světových šampionů povadla, fotbalisté Španělska se znovu snaží dostat na vrchol. Mají problémy v koncovce, což se znovu projeví v přípravě proti bojovné Kostarice. V tomto duelu moc gólů neuvidíte.

Španělsko

+ domácí prostředí, hvězdný kádr

- potíže se střílením gólů, unavené hvězdy

 

 

Kostarika

+ propracovaný systém, týmová hra

- problémy v koncovce

 

 

Před časem by se ještě zdálo, že není co řešit, jenže v Leonu to dnes tak jednoznačné být nemusí. Španělé už totiž nejsou oním gigantem, který sbíral tituly jako na běžícím pásu. Pravda je, že po výbuchu na MS, kde nepostoupili ze skupiny, a kvalifikační porážce na Slovensku se zvedli a následné čtyři důležité duely vyhráli. Jenže lehkost je pryč a v jarní přípravě v Nizozemsku padli 0:2.

 

Právě v útoku jsou největší problémy. Španělé pořád drží míč a snaží se být kreativní ve středu pole, jenže chybí moment překvapení a kanonýrům se nedaří. Navíc bude absentovat zraněný Costa, takže góly mají obstarat Nolito, Morata a Alcacer. Zvládnou svoji roli?

Kostaričané se ukázali na loňském MS v mnohem lepším světle, vyhráli „skupinu smrti“ před Uruguayí, Itálií a Anglií, aby padli až ve čtvrtfinále na penalty s Nizozemskem. Rovněž oni ale mají potíže v útoku, ve třech letošních zápasech se trefili jedinkrát! I proto se dá čekat gólově chudý zápas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Španělsko - Kostarika 1,5 - 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip