Články

Španělsko – Gruzie: další gólová smršť?
article image

6.6.2016

Korejce zesměšnili šesti góly, co předvedou obhájci evropského zlata v generálce na Euro proti Gruzii? Španělé vlétnou na trpaslíka jako lavina a bude to opět gólově bohatý mač.

Papírově není co řešit. Zatímco Španělé v poslední přípravě porazili Koreu 6:1, Gruzínci padli s Rumunskem 1:5. Takže v Madridu by si měli před odletem na Euro ještě vylepšit sebevědomí a pořádně si zastřílet. Bude to ale opravdu taková potupa protivníka? Když se oba týmy naposledy potkaly v kvalifikaci na MS 2014, favorit vyhrál s odřenýma ušima 1:0 a 2:0. Tentokrát ale Gruzíncům bude chybět motivace, jejich výběr přistoupí k duelu jako sparingpartner tak trochu už připravený na debakl. Je jasné, že ani domácí borci do toho nebudou šlapat úplně naplno, nikdo se nechce před velkým turnajem zranit, nicméně před svými fanoušky se budou chtít fotbaloví giganti vytáhnout. Dá se očekávat relativně otevřená podívaná, ve které se třeba gólově prosadí i hosté, nicméně domácí by si měli na soupeřově defenzívě smlsnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Španělsko - Gruzie 3,5 + 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip