Články

Sp. Rotterdam – Ajax: nováček body nezíská
article image

5.8.2016

Loni jim titul v posledním kole vyfoukli rivalové z PSV, letos už chtějí fotbalisté Ajaxu zpět na mistrovský trůn! První úspěšný krok k jeho ukořistění mohou udělat v Rotterdamu a na hřišti nováčka nezklamou.

Po šesti letech se vrátila do nejvyšší soutěže rotterdamská Sparta a mezi elitou ji přivítá soupeř z nejpovolanějších – nejúspěšnější nizozemský klub z Amsterodamu! Slavný Ajax měl loni políčeno na zisk čtyřiatřicátého titulu, v posledním kole ale selhal, jen plichtil s Graafschapem, čímž přihrál mistrovské vavříny do rukou rivalům z PSV, kteří jej díky triumfu 3:1 ve Zwolle o dva body přeskočili. Po neúspěchu skončil u týmu kouč De Boer, kterého nahradil Peter Bosz a do prestižního angažmá vykročil skvěle, když dovedl Ajax k postupu z 3. předkola Ligy mistrů přes PAOK (1:1, 2:1). V souboji s řeckým vicemistrem už se museli „červenobílí“ obejít bez kanonýra Milika, který přestoupil do Neapole, z opor v létě odešel ještě Fischer do Middlesbrough. Vítěz druhé nejvyšší soutěže Sparta, kterou povede do boje někdejší lodivod pražské Slavie Alex Pastoor, půjde do zápasu oslabena o zraněného klíčového forvarda Verhaara, který ji loni pomohl k postupu 24 góly. To je pro domácí velká ztráta, s favoritem krok neudrží…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sp.Rotterdam - Ajax 2 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip