Články

Southampton – Sparta: Angličané vyrazí za výhrou po pauze
article image

14.9.2016

Nelehký start do Evropské ligy. Fotbalisté Sparty míří na Ostrovy a proti Southamptonu nejsou favority. Domácí sice v lize strádají, ovšem ve druhé půli vyrazí za očekávaným vítězstvím.

Letenský celek, který v minulém ročníku soutěže došel až do čtvrtfinále, čeká na výhru nad anglickými kluby v pohárech od roku 1983, v posledních letech ale dokázal s ostrovními giganty kalibru Chelsea či Liverpoolu odehrát vyrovnané zápasy. Co předvede nyní? K dispozici nebude navrátilec Rosický, který dohání tréninkové manko, a to bude pro Spartu velká ztráta. Na hřišti Southamptonu tak přijdou hosté o klid v rozehrávce a rychlé kontry, navíc velké zdravotní otazníky visely i nad dalšími kreativními borci Dočkalem a Frýdkem. Domácí sice na první výhru v novém ročníku Premier League stále čekají a v základní skupině pohárů startují vůbec poprvé, nicméně o to budou hladovější dokázat svoji kvalitu. Je jasné, že na Pražany nasadí typický ostrovní důraz, se kterým se budou protivníci jen těžko vyrovnávat. Sparťané vsadí na přísnou defenzívu, která sice možná bude dlouho odolávat, avšak sotva vydrží celý zápas...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Southampton - Sparta Praha 0/1 4.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip