Články

Southampton – Midtjylland: Svatí neklopýtnou
article image

20.8.201

Domácí na startu Premier League tápou, ovšem v předkolech Evropské ligy se jim daří a ani dánský šampion Midtjylland není soupeřem, jenž by je měl poslat z kola ven. Doma zvítězí v handicapu!

V přípravě se jim dařilo a do bojů o Evropskou ligu vstoupili demolicí Vitesse (3:0, 2:0). Anglickou Premier League však borci Southamptonu nerozehráli podle svých představ, když jen plichtili 2:2 v Newcastlu a poté doma vybouchli s Evertonem 0:3. Na nezdary z nejvyšší soutěže nyní zkusí zapomenout ve 4. předkole EL proti dánskému Midtjyllandu. Ten loni poprvé v historii ukořistil dánský titul a pohárovou pouť zahájil v předkolech Ligy mistrů, kde si sice poradil s Lincoln Red Imps (1:0, 2:0), ovšem následně nestačil na kyperský Apoel (1:2, 1:0). Southampton je navzdory klopýtání v Premier League ještě o poznání silnějším soupeřem, do utkání nastoupí jako velký favorit na postup. V třinácti pohárových duelech na vlastním hřišti Saints jen jednou prohráli a naopak sedmkrát triumfovali, Midtjylland není protivníkem, před kterým by se měli sklonit. Borci jako Pellé, Tadič, Long či Rodriguez budou defenzívu dánského šampiona pořádně prohánět, domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Southampton - Midtjylland 0:1 1 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip