Články

Southampton – Manchester Utd.: bitva ze špičky bez vítěze
article image

7.12.2014

Minulý víkend nezvládli bitvu o druhé místo proti mistrovským Citizens, teď čeká borce Southamptonu druhý klub z Manchesteru. Slavní United se konečně probrali, ale domácí se potřebují vzchopit. Tento duel vítěze nepozná.

Byli největší senzací Premier League, jako jediní drželi alespoň částečně krok s nepolapitelnou Chelsea. Jenže kouzlo jako by pominulo. Nejprve Southampton remízoval v Aston Ville, pak přišla ona zdrcující domácí porážka 0:3 s Citizens, kteří hráli předlouho v deseti, a ve vloženém kole v týdnu prohra 0:1 na Arsenalu gólem z předposlední minuty. Naopak United se pod koučem Van Gaalem konečně rozjeli. V prvních 10 zápasech měli tristní bilanci 3-4-3, od té doby ale vyhráli čtyřikrát za sebou! Návrat slávy velkého klubu? Možná ano, byť United ještě nejsou ta mašina, z které jde strach. Duel v Southamptonu bude přímou bitvou o třetí místo, domácí mají bod k dobru. Oba loňské vzájemné zápasy skončily remízami 1:1 a nerozhodný výsledek je na spadnutí i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Southampton - Man.United 0 3.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip